ua ru

Центр іноземних мов "ASAP"

м. Вінниця, вул. Ак. Ющенка, 6
тел.: 50-92-45, моб.: (096) 390-00-90
м. Вінниця, вул. Немирівське шосе, 69
моб.: (067) 439-92-09
мапа проїзду

Вивчення італійської мови в Вінницькій школі АСАП

Курси італійської мови в Вінниці в школі ASAP

Вінницький центр іноземних мов пропонує приступити до вивчення італійської мови.
В нашій школі італійську мову можливо вивчати на чотирьох рівнях складності.
В залежності від здобутих раніше знань, ви можете почати навчання з будь-якого рівня. На початковий рівень можна записатися без проходження тесту. Якщо ж у вас є досвід у вивченні італійської мови, то можна пройти тести, які допоможуть дізнатися рівень володіння  мовою. У вінницькій школі італійської мови доступні дві форми навчання - індивідуальна і групова.

Початковий рівень вивчення італійської мови в місті Вінниця

1 РІВЕНЬ - триває 48 годин. На першому рівні вінницьких курсів італійської мови навчають правильній вимові, читанню, побудові оповідних речень,  пропозицій-заперечень в теперішньому часі. Лексика і граматика вивчаються паралельно і охоплюють такі теми як: я, моя сім'я, зовнішність, одяг, риси характеру, робочий день, дозвілля, в магазині, моє житло. Після завершення курсу студент зможе давати відповіді на запитання і ставити власні, підтримувати розмову на вивчені теми, представлятися і розповідати про себе, заповнювати анкету. Словниковий запас буде ставити понад 1500 активних лексичних одиниць.

Урок італійської мови у Вінниці

Проміжний рівень вивчення італійської мови в Вінниці

2 РІВЕНЬ - тривалістю 48 годин. Мета 2 рівня курсів італійської мови - закріпити набуті на першому рівні знання, вміння і навички. На цьому рівні студенти оволодіють навичками розуміння письмового тексту і навичками усної репродуктивної мови з опорою на прочитаний матеріал і запитання. Граматичні теми другого рівня охоплюють: минулий і майбутній час, займенники та їх вживання, а також лексичні теми - у магазині, в ресторані (їжа), подорож, написання листа, різні види транспорту. Після завершення курсу поглиблюються знання з граматики, розширюється словниковий запас, студент може читати зі словником. Словниковий запас - близько 3000 лексичних одиниць.

Середній рівень вивчення італійської мови на вінницьких курсах

3 РІВЕНЬ - тривалістю 48 годин. Найбільша увага при вивченні італійської мови в Вінниці приділяється складним граматичним темам, вводяться нові аспекти, такі як домашнє читання адаптованої літератури і читання статей з газет і журналів. Вдосконалення засвоєного граматичного та лексичного матеріалу по темах: кінотеатр, робота, здоров'я, орієнтація у місті, канікули. Студенти вчаться розповідати про минулі події. Розвиваються навички ведення бесіди з носієм мови, самостійного читання газет і журналів, навички володіння інформацією з цих джерел. Студенти можуть заповнювати анкети та оформляти інші необхідні документи. Словниковий запас - 4000 слів.

Курси італійської мови Вінниця Вчимо італійську мову з репетитором у Вінниці

Прогресивний рівень вивчення італійської мови в Вінниці

4 РІВЕНЬ - триває 90 годин. Студенти, що вивчають італійську мову у Вінниці вільно спілкуються на теми побутового характеру, різні спеціалізовані теми, дивляться сучасні іноземні фільми на італійській мові, висловлюють думку, використовують усі часові форми мови. Самостійно орієнтуються в темах: на вокзалі, у поїзді, в ресторані. Читають і сприймають незнайомі тексти без словника. Словниковий запас - близько 5000 лексичних одиниць.

У вінницькому центрі іноземних мов ви навчитеся читати італійською мовою, писати, вести бесіди на повсякденні теми, оволодієте лексикою і граматикою, що допоможе вільно спілкуватися на іноземній мові. В процесі навчання ви ознайомитесь з краєзнавчою інформацією, яка є невід'ємною частиною володіння  мовою.

Записуйтеся в групи по вивченню італійської мови в Вінниці прямо зараз за телефоном:

міський: (0432) 50-92-45
мобільний: (096) 390-00-90