ua ru

Центр іноземних мов "ASAP"

м. Вінниця, вул. Ак. Ющенка, 6
тел.: 50-92-45, моб.: (096) 390-00-90
м. Вінниця, вул. Немирівське шосе, 69
моб.: (067) 439-92-09
мапа проїзду

Група романських мов

Вивчення французької, італійської та іспанської мови у Вінниці. Школа іноземних мов ASAP

Центр іноземних мов міста Вінниці пропонує вивчення групи романських мов.

  • Вивчення італійської мови
  • Навчання іспанської мови
  • Вивчення французької мови

Романські мови можна вивчати на чотирьох рівнях складності.

Кожен студент може почати навчання з будь-якого рівня, в залежності від набутих раніше знань. На перший початковий рівень можна записатися без тестування. Якщо студент вивчав одну з мов раніше, пропонуються тести, які допоможуть визначити рівень володіння мовою. Є дві форми навчання - індивідуальне та групове.

Початковий рівень вивчення іспанської, італійської та французької мови в місті Вінниця (elementare/primario/élémentaire)

1 РІВЕНЬ - тривалістю 48 годин. Мета першого рівня вінницьких курсів іспанської мови (італійської та французької мов) - навчання правильній вимові, навчання читанню, побудова оповідних і заперечувальних пропозицій в теперішньому часі. Лексика і граматика вивчаються паралельно і охоплюють такі теми як: я, моя сім'я, зовнішність, одяг, риси характеру, робочий день, дозвілля, в магазині, моє житло. Після завершення курсу студент зможе давати відповіді на запитання і ставити власні, підтримувати розмову на вивчені теми, представлятися і розповідати про себе, заповнювати анкету. Словниковий запас буде становить понад 1500 активних лексичних одиниць.

Література на курсах французької мови у Вінниці

Проміжний рівень вивчення італійської, французької та іспанської мови у Вінниці(intermedio/intermedio/intermédiaire)

2 РІВЕНЬ - тривалістю 48 годин. Мета 2 рівня курсів італійської (французької, іспанської) мови - закріпити набуті на першому рівні знання, вміння і навички. На цьому рівні студенти оволодівають навичками розуміти письмовий текст і навичками усної репродуктивної мови з опорою на прочитаний матеріал і запитання. Граматичні теми другого рівня охоплюють: минулий і майбутній час, займенники та їх вживання. Лексичні теми - в магазині, в ресторані (їжа), подорож, написання листа, різні види транспорту. Після завершення курсу поглиблюються знання з граматики, розширюється словниковий запас, студент може читати зі словником. Словниковий запас - близько 3000 лексичних одиниць.

Середній рівень вивчення іспанської, французької та італійської мови на вінницьких курсах (medio/medio/moyen)

3 РІВЕНЬ - тривалістю 48 годин. Найбільшу увагу при вивченні французької мови у Вінниці (іспанської, італійської) приділяється складним граматичним темам, вводяться нові аспекти, такі як домашнє читання адаптованої літератури і читання статей з газет і журналів. Вдосконалення засвоєного граматичного та лексичного матеріалу по темах: кінотеатр, робота, здоров'я, орієнтація у місті, канікули. Студенти вчаться розповідати про минулі події. Розвиваються навички ведення бесіди з носієм мови, самостійного читання газет і журналів, навички оволодіння інформацією з цих джерел. Студенти можуть заповнювати анкети та оформляти інші необхідні документи. Словниковий запас - 4000 слів.

Прогресивний рівень вивчення французької, іспанської та італійської мови у Вінниці (avanzato/progressif/progresivo)

4 РІВЕНЬ - триває 90 годин. Студенти, які вивчають іспанську мову у Вінниці (італійську та французьку мови) вільно спілкуються на теми побутового характеру, різні спеціалізовані теми, дивляться сучасні іноземні фільми на романських мовах, висловлюють думку, використовують усі часові форми італійської, іспанської або французької мов. Самостійно орієнтуються в темах: на вокзалі, у поїзді, в ресторані. Читають і розуміють незнайомі тексти без словника. Словниковий запас - близько 5000 лексичних одиниць.

У вінницькому центрі іноземних мов ви навчитеся читати французькою мовою (іспанською, італійською), писати, вести бесіди на повсякденне тематику, оволодієте лексикою і граматикою, що допоможе спілкуватися іноземною мовою. У процесі навчання ви ознайомитесь з краєзнавчою інформацією, яка є невід'ємною частиною адекватного володіння іноземною мовою.

Записуйтеся в групи по вивченню італійської, іспанської та французької мови у Вінниці прямо зараз за телефоном:
міський: (0432) 50-92-45
мобільний: (096) 390-00-90