ua ru

Центр іноземних мов "ASAP"

м. Вінниця, вул. Ак. Ющенка, 6
тел.: 50-92-45, моб.: (096) 390-00-90
м. Вінниця, вул. Немирівське шосе, 69
моб.: (067) 439-92-09
мапа проїзду

ASAP став партнером Cambridge English Exam Centre Boiko School

ASAP став партнером Boiko School UA 010

Центр іноземних мов "ASAP", м. Вінниця, є партнером акредитованого тест-центру Cambridge English Exam Centre Boiko School UA 010, м. Харків і офіційним центром підготовки до здачі Кембриджських іспитів: YLE,KET, PET, FCE, CAE, CPE, BEC, TKT

Іспити проводяться кембриджськими екзаменаторами на території центру "ASAP", м. Вінниця
Іспити Кембріджського університету (Cambridge ESOL exams) – це одні з найбільш популярних міжнародних іспитів в сучасному світі.

Вони передбачають перевірку загальної мовної компетенції, умінь і навичок і включають в себе п'ять частин:

– Listening (аудіювання)
– Reading (читання)
– Writing (письмова мова)
– Speaking (розмовна мова)
– Use of English (використання англійської мови)

Результати цього тестування визнані в різних сферах: бізнес-співтоваристві, провідних університетах, урядових організаціях, національних освітніх структурах. Сертифікат Cambridge ESOL exams – це "знак якості" для будь-якого роботодавця.

Існує декілька ступенів ESOL на визначення рівня знань англійської мови:

  • KET (Key English Test) - А2. KET - передбачає знання мови на базовому рівні (Pre- Intermediate): вміння читати короткі рекламні оголошення, вивіски на вулицях, нескладні інструкції; здатність підтримати коротку бесіду.
  • PET (Preliminary English Test) - В1. PET - екзамен для студентів, які володіють англійською мовою на рівні Intermediate. Завдання припускають наявність у кандидатів навичок усного та письмового мовлення, достатніх для спілкування на повсякденному рівні.
  • FCE (First Certificate in English) - В2. FCE - один з найбільш популярних іспитів, розрахований на студентів, що мають рівень Advanced 1 (C1) або закінчили рівень Upper - Intermediate (B2). Це означає, що кандидати на отримання сертифіката FCE можуть впевнено використовувати англійську мову для спілкування та ведення ділової переписки, читати неадаптовану літературу, дивитися англомовні фільми без перекладу. Ті хто мають сертифікат FCE можуть отримати роботу в великих міжнародних компаніях.
  • CAE (Certificate in Advanced English) - С1. CAE - підтверджує високий рівень знань: здатність кандидата використовувати англійську мову як в професійній сфері, громадському житті, так і при отриманні вищої освіти, вільно спілкуватись та вести ділові переговори.
  • CPE (Certificate of Proficiency in English) - С2. CPE - найскладніший з Кембриджських екзаменів. Кандидати на здачу цього іспиту повинні досконало володіти англійською мовою, мати великий досвід англомовного спілкування в різних сферах.
  • BEC (Business English Certificate) - B1,B2,C1. BEC - це іспит з бізнес англійської. Це сертифікат, який допоможе влаштуватися на роботу за кордоном або показати рівень навичок володіння діловою лексикою на англійській мові своєму роботодавця в Україні.
  • ТКТ (Teaching Knowledge Test). Екзамен TKT дозволяє отримати міжнародний сертифікат, який свідчить про високі професійніі знання і уміння викладачів англійської мови. За допомогою даного сертифікату можна запросто влаштуватися працювати викладачем англійської не тільки в школах і приватних компаніях України, а й в освітніх установах світу.
  • YLE (Young Learners English Tests). Кембриджські тести для дітей оцінюють рівень знань з англійської мови дітьми від 7 до 12 років. Існує три рівні складності: Starters, Movers, Flyers. Кожен з них складається з тьох компонентів: читання і письмо, аудіювання, навички розмовної мови. Тести об'єктивно оцінюють здібності дитини, формують позитивне сприйняття міжнародних іспитів, мотивують дитину на подальше вивчення мови.

Глобалізація та інтеграційні процеси у світі сприяли популяризації міжнародних іспитів Кембриджського університету: сертифікати Cambridge ESOL – умова успішної реалізації найважливіших життєвих проектів, про що б не йшла мова – про навчання, працевлаштування за кордоном або еміграції.

Важливою відмінністю сертифіката Cambridge ESOL від інших аналогічних сертифікатів міжнародних іспитів є те, що він безстровий, тобто отримана вами кваліфікація не вимагає регулярного підтвердження.

Кембриджські іспити в даний час є найбільш популярним видом іспитів у всьому світі.

Їх переваги полягають в наступному:

– тисячі роботодавців, університетів та урядових організацій у всьому світі визнають результати кембриджських іспитів;
– сертифікати Cambridge ESOL застосовуються при еміграції, навчанні та працевлаштуванні за кордоном;
– сертифікати є безстроковими і не потребують повторної перездачі.