ua ru

Центр іноземних мов "ASAP"

м. Вінниця, вул. Ак. Ющенка, 6
тел.: 50-92-45, моб.: (096) 390-00-90
м. Вінниця, вул. Немирівське шосе, 69
моб.: (067) 439-92-09
мапа проїзду

Здача іспиту на карту поляка

Карта поляка у Вінниці

Карта поляка - документ, що підтверджує вашу приналежність до Польського Народу. З картою поляка Ви зможете вчитися і працювати, як інші громадяни Польщі. Ви зможете приїжджати до Польщі, не сплачуючи за візу.

Якщо у Вас є польські корені, один з батьків, дідусь або бабуся, прадід чи прабабуся були поляками, у вас є можливість отримати карту поляка.

Для отримання карти поляка Вам потрібно пройти співбесіду у польському консульстві, де потрібно буде відповісти на прості запитання на польській мові, наприклад:

- Розкажіть про себе і свою сім'ю;
- Навіщо Вам Карта Поляка?
- Що Ви можете приготувати смачного на кухні?
- Яка на вулиці погода?

Безумовно, завчити відповіді на всі питання, неможливо, оскільки немає чіткого списку питань, тому єдиним способом отримання карти поляка є вивчення польської мови.

Школа польської мови ASAP має великий досвід у підготовці до здачі іспиту на карту поляка. Під час навчання, у вінницькій школі польської мови, ви будете спілкуватися безпосередньо з носіями мови. Для поглибленого вивчення мови, всі охочі зможуть взяти участь в турах по Польщі (ціни на тур вас приємно здивують).

Для кожного студента наших курсів буде можливість не лише отримати карту поляка в Вінниці, але і підготуватися до навчання в Польщі.